Firma LAGUZ

Grupa Produkcyjna LAGUZ to polski producent szerokiej gamy wyrobów dla ogrodnictwa, rolnictwa i budownictwa. Rodzina Łaguz od 1968 roku produkuje trzonki drewniane a od 2010 roku intensywnie rozwija gamę produktów do sprzątania i ręczne narzędzia ogrodnicze. Wynikiem ostatnich innowacji jest wprowadzenie do sprzedaży Polskiego Systemu KLIK od LAGUZ. Jest to nowoczesny zestaw ręcznych narzędzi ogrodniczych i szczotek, łączonych wymiennie z trzonkiem aluminiowym zapadką KLIK. 

Nieustannie się rozwijamy, zwiększamy produkcje, wprowadzamy nowe linie produktowe ale również udoskonalamy dotychczasowe wyroby. Tradycyjne szczotki i trzonki drewniane zostały dostosowane do miedzynarodowych norm technicznych DIN. Wprodziliśmy do sprzedaży trzonki drewniane lakierowane Premium, nowe drążki meblowe i została rozszerzona paleta wymiarów drzewcy do flag. Zmodernizowano produkty z tworzyw sztucznych. Nowe łopaty do śniegu i grabki plastikowe są produkowane z nowoczesnych tworzyw konstrukcyjnych o wysokiej wytrzymałości mechanicznej. 

Wszystkie nasze produkty łączy jedno, są w 100% wyprodukowane w Polsce. Produkujemy w zakładach rodziny Łaguz i tylko polskich kooperantów. Od 2019 roku dystrybucję w Polsce prowadzi LAGUZ Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.  

Nasza oferta:

Trzonki drewniane w trzech liniach jakosciowych:

1. Premium - trzonki lakierowane produkowane według norm DIN (Deutsches Institut fur Normung).

2. Trzonki profesjonalne DIN wg. norm DIN i polskich norm technicznych

3. Trzonki ekonomiczne, tanie.

Szczotki przemysłowe i domowe w trzech liniach jakościowych:

1.Nowoczesne szczotki KLIK 2w1.

2. Linia jakościowa Profesjonalna

3. Linia jakościowa Ekonomiczna 

Narzędzia ogrodnicze metalowe.

Narzędzia ogrodnicze z tworzyw sztucznych

Miotły sorgo.

Drzewce do flag.

Drążki meblowe.

Większość naszej produkcji jest eksportowana. W Polsce nasze produkty można kupić w sieciach Polskie Składy BudowlaneBricomarche, MajsterABC oraz hurtowniach i nowoczesnych sklepach ogrodniczych i budowlanych.